barbora@nykodymova.com (+420 605 128 917)
Spojuji design, technologii a marketing v nástroj, který Vás posouvá vpřed. Využívám poznatky z psychologie, pětileté zkušenosti v oboru a vytvářím úsměv z fungující a zároveň esteticky dokonalé práce.

brand manual
online grafika
tisková data

Přijímám zakázky na 05/2021

Funkce a vzhled

Spojuji design, technologii a marketing v nástroj, který Vás posouvá vpřed. Využívám poznatky z psychologie, pětileté zkušenosti v oboru a vytvářím úsměv z fungující a zároveň esteticky dokonalé práce.

Jaké služby nabízím?

[service icon=“fa fa-heart“ title=“Brand design“ extra_class_name=““][/service]

Každá firma má svůj příběh, který pomocí kreativního a funkčního řešení odvyprávím Vašim klientům. Srozumitelně a zapamatovatelně. Ať už se jedná o malý či velký projekt, rebranding firmy, startup nebo jednorázovou akci, u mě najdete ideální řešení.

[service icon=“fa fa-plug“ title=“Online komunikace“ extra_class_name=““][/service]

V online světě jsem jako doma. Pomůžu Vám vytvořit neodolatelnou grafiku splňující parametry vhodné propagace na sociálních sítí. Kromě grafiky nabízím i fotografické služby a video materiály.

[service icon=“fa fa-paper-plane“ title=“Tisková příprava“ extra_class_name=““][/service]

Tisk a dotek. Ten nejkrásnější způsob jak být vidět ve skutečném světě. Svěřte to do mých rukou a já zajistím grafické zpracování i předtiskovou přípravu Vašich brožur, letáčků i velkoformátů včetně tisku a výběru vhodného papíru.

Moji klienti

S kým jsem měla možnost spolupracovat?

    [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-loudaauto-2.png“][/client_item] [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-rockradio-2.png“][/client_item] [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-kdu-2.png“][/client_item] [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-kavarnastesti-2.png“][/client_item] [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-feedo-2.png“][/client_item] [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-c2c-2.png“][/client_item] [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-businessinstittut-2.png“][/client_item] [client_item img_url=“http://nykodymova.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-berzealitky-2.png“][/client_item]